Masaż relaksacyjny

Masaż rozluźnia mięśnie, łagodzi napięcie i ból. To najlepszy sposób na pozbycie się negatywnych skutków stresu nagromadzonych pod wpływem codziennych przeżyć i przemęczenia. Masaż w połączeniu z muzyką relaksacyjną ukoi zmysły i pomoże oderwać się od codziennych problemów. Przeciwwskazania do masażu: ciąża, niewydolność serca, stany nowotworowe, stany gorączkowe, ostre stany zapalne, stany alergiczne skóry, wysokie nadciśnienie.

masaż gorącymi kamieniami

Masaż kamieniami jest niezwykle przyjemny i doskonale relaksuje. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego zestresowanego ciała i umysłu. Wskazany jest dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia, głębokiego odprężenia. Działanie relaksacyjne masażu oparte jest przede wszystkim o ciepło, które pobudza krążenie, niweluje napięcie mięśniowe i emocjonalne. Przeciwwskazaniem jest: ciąża, niewydolność serca, stany nowotworowe, stany gorączkowe, ostre stany zapalne, stany alergiczne skóry, wysokie nadciśnienie.

masaż na łóżku Ceragem Master E

Precyzyjny ucisk kamieniami nefrytowymi, odpowiednie oddziaływanie temperaturą oraz kojące działanie promieni podczerwonych natychmiast przynosi poczucie rozluźnienia. Masaż na łóżku Ceragem oddziałuje na cały organizm. Masaż odbywa się w lekkim ubraniu. Czas trwania masażu: 36min. Przeciwwskazaniem jest: ciąża, stany nowotworowe, stany gorączkowe, ostre stany zapalne, wysokie nadciśnienie.